Producenci
Opcje przeglądania

Siatki maskujące Twoje ogrodzenie zagwarantują Ci najwyższy stopień zacienienia i w ten sposób uchroni Cię przed zaglądaniem na Twoją posesję. Siatki cieniujące ochronią również Twoja posesję przed wiejącym wiatrem, a także zanieczyszczeniami przedostającymi się  z zewnątrz. Dzięki tym siatką stworzysz  modne ogrodzenie. Twój płot nabierze modnego koloru oraz wyglądu, a w dodatku uchroni Cię przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów. Stwórz swój bezpieczny azyl . Dzięki siatką w prosty sposób, niskim kosztem oraz bez fachowej pomocy  stworzysz szczelne ogrodzenie bez konieczności jego wymiany i inwestycji w droższe i pracochłonne systemy ogrodzeniowe. Do montażu siatki potrzebne są wyłącznie opaski zaciskowe, lub specjalne klipsy mocujące.

Siatki dostępne są w sklepie Home&Garden24 w kolorze zielonym oraz grafitowym. Wystarczy, że wybierzesz ilość potrzebnych rolek oraz odpowiadający Ci kolor.

Siatki osłonowe - cieniujące

Siatka cieniująca, siatka na płot, maskownica 1,2x10m, ochrona UV, 62% Siatka cieniująca, siatka na płot, maskownica 1,2x10m, ochrona UV, 62%
Producent: JohnGreen
Cena:

33,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Siatka cieniująca, osłona na ogrodzenie, siatka maskująca 1,5x10m, ochrona UV 90% + 100 opasek Siatka cieniująca, osłona na ogrodzenie, siatka maskująca 1,5x10m, ochrona UV 90% + 100 opasek
Producent: JohnGreen
Cena:

59,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Siatka maskująca na ogrodzenie, siatka osłonowa, osłona 1,5x10m, zacienienie 62% Siatka maskująca na ogrodzenie, siatka osłonowa, osłona 1,5x10m, zacienienie 62%
Producent: JohnGreen
Cena:

59,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Siatka cieniująca na ogrodzenie, siatka osłonowa 1,5 x 25m, + opaski zaciskowe 200szt. Siatka cieniująca na ogrodzenie, siatka osłonowa 1,5 x 25m, + opaski zaciskowe 200szt.
Producent: JohnGreen
Cena:

189,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Siatka cieniująca, maskująca na ogrodzenie 1,5x25m, 95 % + opaski zaciskowe Siatka cieniująca, maskująca na ogrodzenie 1,5x25m, 95 % + opaski zaciskowe
Producent: JohnGreen
Cena:

189,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Siatka cieniująca, maskująca na ogrodzenie 1,5x25m, ochrona UV + opaski zaciskowe Siatka cieniująca, maskująca na ogrodzenie 1,5x25m, ochrona UV + opaski zaciskowe
Producent: JohnGreen
Cena:

203,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Siatka cieniująca, maskująca na ogrodzenie 1,5x25m, ochrona UV + opski zaciskowe Siatka cieniująca, maskująca na ogrodzenie 1,5x25m, ochrona UV + opski zaciskowe
Producent: JohnGreen
Cena:

203,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Siatka cieniująca grafitowa, siatka osłonowa 1,5x50m, ochrona UV + 400 opasek zaciskowych Siatka cieniująca grafitowa, siatka osłonowa 1,5x50m, ochrona UV + 400 opasek zaciskowych
Producent: JohnGreen
Cena:

379,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Siatka cieniująca, siatka osłonowa na ogrodzenie 1,5 x 50m, 95% zaciemnienia Siatka cieniująca, siatka osłonowa na ogrodzenie 1,5 x 50m, 95% zaciemnienia
Producent: JohnGreen
Cena:

379,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Siatki osłonowe- cieniujące. Mocne strony

Siatki osłonowe cieniujące to rozwiązanie, które znajduje zastosowanie przede wszystkim w ogrodnictwie oraz rolnictwie, ale również w innych dziedzinach, gdzie wymagane jest zacienienie lub ochrona przed słońcem i wiatrem. Oto niektóre z mocnych stron siatek osłonowych cieniujących:

 • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV - Siatki cieniujące zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, chroniąc rośliny przed nadmiernym nasłonecznieniem, co może prowadzić do ich uszkodzenia.

 • Ochrona przed wiatrem i deszczem - Siatki osłonowe cieniujące są wykonane z wytrzymałych materiałów, które zapewniają ochronę przed wiatrem i deszczem. Dzięki temu chronią teren przed uszkodzeniami spowodowanymi przez silny wiatr.

 • Regulacja nasłonecznienia - Siatki cieniujące pozwalają na regulację nasłonecznienia, co pozwala na dostosowanie warunków do wymagań roślin lub miejsca na którym nam zależy. Można nimi zacieniać częściowo lub w pełni, w zależności od potrzeb.

 • Wytrzymałość i trwałość - Siatki osłonowe cieniujące są wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak polipropylen czy polietylen, co zapewnia ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 • Łatwość montażu - Siatki osłonowe cieniujące są łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu można je szybko przenosić i używać w różnych miejscach. Siatki te najczęściej montowane są za pomocą opasek zaciskowych dostępnych w naszym sklepie HomeAndGarden24

 

Siatki osłonowe- cieniujące. Montaż

Montaż siatek osłonowych cieniujących jest stosunkowo prosty i można go przeprowadzić samodzielnie. Oto kilka kroków, które należy wykonać, aby zamontować siatkę cieniującą:

 1. Wybierz odpowiednie miejsce - przed przystąpieniem do montażu należy wybrać odpowiednie miejsce, w którym siatka będzie montowana. Warto upewnić się, że powierzchnia jest odpowiednio wyprofilowana i umożliwi stabilne zamocowanie siatki.

 2. Zamocuj haki lub opaski zaciskowe  - aby przymocować siatkę do ogrodzenia, należy zamocować haki na jego górnym i dolnym obrzeżu. Można również wykorzystać specjalne krawędzie do montażu siatek osłonowych.

 3. Przymocuj linki - następnie należy przymocować linki do haków, a także do siatki cieniującej. Linki powinny być równomiernie rozłożone, aby zapewnić równomierne naciągnięcie siatki.

 4. Dostosuj napięcie siatki - po zamocowaniu siatki, należy ją odpowiednio naciągnąć, aby zapewnić równomierne napięcie na całej powierzchni. Można to zrobić poprzez regulowanie naciągu linki.

 5. Dokończ montaż - po naciągnięciu siatki, należy dokończyć montaż poprzez przycięcie lub zawinięcie  nadmiarowej ilości siatki oraz zabezpieczenie linki.

Montaż siatek osłonowych cieniujących wymaga kilku prostych czynności i może być przeprowadzony w krótkim czasie. Ważne, aby pamiętać o zabezpieczeniu siatki przed przeciążeniem oraz o jej odpowiednim napięciu, co pozwoli na długie i bezproblemowe użytkowanie

 

Siatki osłonowe- cieniujące. Rozmiary oraz kolory

W naszym sklepie dostępne są siatki w jednym rozmiarze 1,5 x 25 m oraz dwóch kolorach:

 • zielonym
 • szarym/antracytowym

Wraz z rozwojem oraz zapotrzebowaniem, ilość rozmiarów w naszym asortymencie będzie wzrastać.

 

Siatki osłonowe- cieniujące. Czego unikać

Podczas korzystania z siatek osłonowych cieniujących należy unikać kilku czynności, które mogą zniszczyć siatkę lub wpłynąć negatywnie na jej trwałość. Oto kilka rzeczy, których należy unikać:

 • Unikaj przeciążania siatki - zbyt silne naciągnięcie siatki, przeciążenie jej masą roślin lub przedmiotów mogą doprowadzić do uszkodzenia lub zerwania siatki.

 • Unikaj kontaktu z ostrymi krawędziami - ostre krawędzie lub elementy ogrodzenia, przyspieszają zużycie siatki i mogą prowadzić do jej uszkodzenia.

 • Unikaj kontaktu z ogniem - siatki osłonowe cieniujące wykonane są z tworzyw sztucznych, które mogą ulec zniszczeniu w wyniku kontaktu z ogniem lub wysoką temperaturą.

 • Unikaj kontaktu z agresywnymi chemikaliami - kontakt z agresywnymi substancjami chemicznymi, takimi jak kwasy, rozpuszczalniki lub oleje, może uszkodzić siatkę i przyspieszyć jej zużycie.

 

 Siatki osłonowe- cieniujące. Cena

Ceny siatek osłonowych cieniujących zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar siatki, poziomu zacienienia, jakość materiału i wykończenia oraz producent. W zależności od tych czynników, ceny siatek osłonowych  mogą się znacznie różnić.

W przypadku standardowych siatek osłonowych cieniujących dostępnych obecnie w naszym sklepie o wymiarach 1,5 m x 25  ceny zaczynają się od około 180 złotych. Do ceny należy doliczyć ewentualne koszty przesyłki.

 

 Siatki osłonowe- cieniujące. Sklep internetowy Home&Garden24

HomeAndGarden24 oferuje  wybór siatek osłonowych cieniujących w różnych  kolorach. Są to produkty wysokiej jakości, wykonane z trwałych materiałów, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Są one dostępne w różnych kolorach, takich jak zielony, szary/antracytowy co pozwala na dopasowanie do stylu ogrodu. Ceny siatek osłonowych cieniujących oferowanych przez HomeAndGarden24 zależą od rozmiaru i gęstości oczek, ale są konkurencyjne w stosunku do innych producentów na rynku.

Warto również zwrócić uwagę na ofertę akcesoriów, takich jak opaski zaciskowe, które ułatwiają montaż siatek osłonowych cieniujących i zwiększają ich trwałość. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem naszych produktów zapraszamy do zakupu oraz skorzystanie z różnych dla Ciebie dogodnych form dostawy.

 

 
 
 
Zaloguj się, aby zobaczyć szczegóły zamówienia:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Tryb nocny
Infolinia 534 456 332
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl